Your Email Address :
Send Email Address :


Analyst Coverage

Analyst Coverage
Company Analyst E-mail
Ak Yatırım Hakan Deprem hakan.deprem@akyatirim.com.tr
BGC Partners Kerem Tezcan ktezcan@bgcpartners.com
Burgan Securities Murat İğnebekçili murat.ignebekcili@burganyatirim.com.tr
Eczacıbaşı Menkul Değerler Behlül Kataş behlulk@emdas.com.tr
Ekspres Yatırım Alper Akalın alper.akalin@ekspresinvest.com
Erste Securities Istanbul Sezai Saklaroğlu sezai.saklaroglu@erstegroup.com
Finans Yatırım Gaye Abidin gaye.abidin@finansinvest.com
Garanti Yatırım Onur Marşan omarsan@garanti.com.tr
Goldman Sachs Eshan Toorabally / Matija Gergolet / Aslı Tuncer eshan.toorabally@gs.com / matija.gergolet@gs.com / asli.tuncer@gs.com
İş Yatırım Başak Dinçkoç / Mustafa Küçükmeral bdinckoc@isyatirim.com.tr / mkucukmeral@isyatirim.com.tr
Oyak Yatırım Hasan Şener hasan.sener@oyakmenkul.com.tr
Renaissance Capital Alex Kazbegi / Igor Petrov akazbegi@rencap.com / ipetrov@rencap.com
Ünlü & Co Vedat Mizrahi / Oytun Altaşlı vedat.mizrahi@unluco.com / oytun.altasli@unluco.com
Yapı Kredi Yatırım Elvin Akbulut Dağlıer / Gizem Çelik elvin.daglier@ykyatirim.com.tr / gizem.celik@ykyatirim.com.tr