EN
DEĞERLERİMİZ
Anasayfa / İnsan Kaynakları / Değerlerimiz

DEĞERLERİMİZ

Hep birlikte müthiş bir sinerjiyle belirlediğimiz yapı taşlarımız;

BÜTÜN GÖREVLER ÖNEMLİ, BÜTÜN ÇALIŞANLAR DEĞERLİDİR

Çalışanlarımızın fikirlerini önemser, katılımlarını destekleriz. Her bir aile bireyimizin üstlendiği ve özveriyle yerine getirdiği görevler sayesinde başarıyı birlikte kucaklarız.

DİNAMİK ve GİRİŞİMCİYİZ

Birikimimiz ve deneyimimiz, yeni girişimler ve fırsatlar için bizi güçlü kılar. Yenilikçi tarzımızla hızlı ve kararlı bir şekilde hareket ederek değişimleri süratle hayata geçiririz.

DÜRÜSTLÜK KALİTEMİZİN SİMGESİDİR

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza ve sosyal paydaşlarımıza karşı şeffaf davranırız. Yasal ve etik düzenlemelere titizlikle uyar, verdiğimiz sözleri yerine getiririz.

YATIRIMLARIMIZ HEM MADDİ HEM MANEVİDİR

Toplum ihtiyaçlarını dikkate alan stratejilerimizle sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla insana yatırım yaparız.

AYAK İZİ OLMAYAN YOLDAN YÜRÜRÜZ

Özgün, inovatif ve fark yaratan iş anlayışımız ile riskleri yöneterek ilkleri gerçekleştir, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda öncü ve örnek oluruz.

İŞİMİZİ SAHİPLENİR, HER GÜN ÖĞRENİRİZ

Öğrenme, ilerleme gücümüzdür. Çalışanlarımızın sorumluluk üstlenmelerini ve inisiyatif almalarını ayrıcalık olarak görür, onları yetkilendirir ve cesaretlendiririz.

KİMLİĞİMİZ İTİBARIMIZDIR

Başarılarımız, kalite anlayışımız, etik yaklaşımımız ve değerlerimiz ile şekillenen ve güven oluşturan itibarımız, gurur kaynağımızdır.